Styl boho w Twoim ogrodzie

Ogród boho to styl życia, który w ostatnich latach zyskuje na popularności. Ten styl łączy tradycyjne elementy małego ogrodu z nowoczesnymi udogodnieniami miejskiego życia. Ogród w stylu boho jest przyjazny dla każdego oka i bywa niezwykle intrygujący, łączy tradycyjne elementy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nie powinniśmy bać się określenia „boho”. Jest to słowo używane na całym świecie do opisywania specyficznych stylów i kultury. Styl Boho to styl, który został spopularyzowany w latach 90. XX wieku. Ten styl charakteryzuje się niskimi fundamentami, spadzistymi dachami, postrzępioną metalową konstrukcją i odsłoniętymi drewnianymi belkami. Styl Boho wywodzi się ze specyficznej subkultury we Francji znanej jako bohemia.

Akcesoria do ogrodu

Akcesoria do ogrodu to świetny sposób na wprowadzenie do domu trochę hipsterskiego smaku. Trudno się oprzeć, gdy widzisz plastikowe, wiklinowe kosze i drewniane skrzynie, w których jest dużo miejsca na rośliny, zabawki i napoje. Co więcej, nie ma nic lepszego niż otrzymanie gratisów w lokalnym sklepie ogrodniczym w zamian za dobre słowo o ich produkcie. Akcesoria i projektowanie ogrodu mogą być czasami nieco nudne. Dlaczego więc nie dodać czegoś, co kochasz, i sprawić, by Twój ogród wyglądał bardziej stylowo? To jest idea tego posta. Szukałam akcesoriów w stylu boho i kolorowych, więc postanowiłam o nich napisać.

Dopełnienie stylu

Dodatki, dodatkami, ale nie możemy zapomnieć o najważniejszym elemencie Twojego ogrodu czy patio. Jeśli już styl boho przypadł Ci do gustu…. Mianowicie rattan, a dokładniej meble stworzone właśnie z tego materiału. Te meble ogrodowe stają się popularne z wielu powodów. Jest lekki, trwały, przyjazny dla środowiska i niedrogi pozatym odgrywają ważną na prawdę ważną rolę. Wykonany jest z materiałów przyjaznych dla środowiska i nie wymaga konserwacji. Jest wytrzymały na warunku atmosferyczne i bez problemu może służyć przez kilka lat. Dzięki odpowiednim meblom możesz zamienić swój ogród w to cudowne miejsce.

 

Autorka