Rynek jest zalany różnorodnymi meblami z technorattanu. Chcąc znaleźć najlepszą do swojego ogrodu, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Kupując technorattanowe meble do ogrodu, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Należy zwrócić uwagę na rozmiar, kolor, kształt i materiał, z którego jest wykonana. Wszystkie te czynniki zadecydują, jaki rodzaj mebli będzie najlepiej pasował do Twojego ogrodu.

Jasny komplet ogrodowy technorattan z grubymi poduszkami Nilamito VI Light Grey

Jasny komplet ogrodowy technorattan z grubymi poduszkami Nilamito VI Light GreyZestaw ogrodowy Nilamito VI jasnoszary został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania wobec mebli ogrodowych. Ten jasny zestaw składa się z kilku elementów, które razem zapewniają miejsca siedzące dla 5 osób. W skład zestawu wchodzi 1 moduł środkowy, 2 moduły narożne, pufa oraz fotel z dobranym stolikiem. Poszczególne elementy zestawu można dowolnie i indywidualnie łączyć za pomocą dołączonych do niego łączników - dopasowując je w zależności od indywidualnych potrzeb. Uzupełnieniem tych pięknych mebli ogrodowych są wygodne poduszki, które po zabrudzeniu przykryją każde siedzisko lub oparcie, dzięki czemu nie trzeba się męczyć z ich zdejmowaniem!

Dodatkowe informacje

 

 

 

Brązowe meble modułowe z technorattanu dla 6 osób Nilamito VIII Double Brown & Beige

Brązowe meble modułowe z technorattanu dla 6 osób Nilamito VIII Double Brown & BeigeOferowany modułowy mebel technorattanowy Nilamito VIII Light Grey dla 6 osób pozwoli Ci stworzyć gustowne miejsce do siedzenia w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ten luksusowy mebel może być wykorzystywany nie tylko w naszych prywatnych ogrodach, ale również doskonale sprawdzi się w przestrzeniach restauracyjnych i hotelowych. Dzięki możliwości zmiany aranżacji świetnie sprawdzi się w barach koktajlowych, gdzie goście bez problemu będą mogli przestawić bryły tak, aby odpowiadały ich aktualnym potrzebom. Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są tego typu meble, sprawiają, że są one idealne do luksusowych wnętrz.

Dodatkowe informacje

 

 

 

Ciemnoszare meble z technorattanu do ogrodu Nilamito IX Anthracite & Blue Grey

Ciemnoszare meble z technorattanu do ogrodu Nilamito IX Anthracite & Blue GreyJeśli szukasz mebli, które doskonale sprawdzą się na balkonie, tarasie, patio czy w ogrodzie i będą miały wiele zastosowań - zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje - możesz rozważyć ciemnoszare meble ogrodowe z technorattanu Nilamito IX Anthracite & Blue Grey. Mają one uniwersalny design, więc będą pasować do wielu aranżacji. Meble są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy śniegu, wahania temperatur oraz promieniowanie UV, dzięki czemu nawet po intensywnym użytkowaniu zachowują swój naturalny kolor i kształt. Ponadto ten wysokiej jakości produkt posiada aluminiową ramę, która zapobiega rdzewieniu podczas długotrwałego przebywania w wilgotnym środowisku.

Dodatkowe informacje

 

 

 

 

Technorattanowy narożnik modułowy z wysokim stołem Nilamito VIII Plus Grey & Grey

Technorattanowy narożnik modułowy z wysokim stołem Nilamito VIII Plus Grey & GreyW skład zestawu wchodzi sześć poduszek na siedziska i pięć poduszek na oparcia. Szare poszewki na poduszki są wykonane w modnym szarym kolorze, który idealnie pasuje do poduszek w kratę, a obie poszewki są impregnowane materiałem odpornym na wilgoć. W poszewkach wszyto nawet zamek błyskawiczny, aby ułatwić ich zdejmowanie i pranie w razie zabrudzenia! Szara plecionka doskonale komponuje się z naszymi szarymi siedziskami i oparciami, nadając meblom naturalny charakter, a jednocześnie wyglądając bardziej naturalnie niż meble wykończone na wysoki połysk.

Dodatkowe informacje

 

Autorka